MAX1806EUA33+T
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX1806EUA33+TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MAX1806EUA33+CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MAX1806EUA33+DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX1806EUA33+T
תיאור
IC REG LIN POS ADJ 500MA 8UMAX
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי מתכוונן (קבוע) 1 יציאה 500mA 8-uMAX-EP|8-uSOP-EP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MAX1806EUA33+T דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
400 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good)
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
8‎-TSSOP‏,‏ ‎8-MSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ) פדים חשופים
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
8-uMAX-EP|8-uSOP-EP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
0.8V (3.3V)