MAX1818EUT18+T
מק"ט מוצר של DigiKey
175-MAX1818EUT18+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
175-MAX1818EUT18+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
175-MAX1818EUT18+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX1818EUT18+T
תיאור
IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי מתכוונן (קבוע) 1 יציאה 500mA SOT-23-6
מודלים EDA/CAD
MAX1818EUT18+T דגמים
זרם - רגיעה (Iq)
250 µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-6
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.25V (1.8V)