MAX1818EUT25+T
מק"ט מוצר של DigiKey
175-MAX1818EUT25+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
175-MAX1818EUT25+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
175-MAX1818EUT25+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX1818EUT25+T
תיאור
IC REG LIN POS ADJ 500MA SOT-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי מתכוונן (קבוע) 1 יציאה 500mA SOT-23-6
מודלים EDA/CAD
MAX1818EUT25+T דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.36‏ ב-mA‏500‏
זרם - רגיעה (Iq)
250 µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.25V (2.5V)