MAX1921EUT18+T
מק"ט מוצר של DigiKey
175-MAX1921EUT18+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
175-MAX1921EUT18+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
175-MAX1921EUT18+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX1921EUT18+T
תיאור
IC REG BUCK 1.8V 400MA SOT6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי קבוע 1.8V 1 יציאה 400mA SOT-23-6
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MAX1921EUT18+T דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
יצרן
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
תדר - מיתוג
עד 1.2MHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
טופולוגיה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג היציאה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-6
מתח - כניסה (מינ')
2V