MAX22501EATA+T
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX22501EATA+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MAX22501EATA+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MAX22501EATA+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX22501EATA+T
תיאור
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8TDFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1/1 מקמ"ש חצי RS422, RS485 ‎8-TDFN (3×3)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MAX22501EATA+T דגמים
קטגוריה
היסטרזיס מקלט
250 mV
יצרן
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
קצב נתונים
100Mbps
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - הספקה
3V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C