MAX22501EAUA+
מק"ט מוצר של DigiKey
505-MAX22501EAUA+-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX22501EAUA+
תיאור
IC TRANSCEIVER HALF 1/1 8TDFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1/1 מקמ"ש חצי RS422, RS485 8-uMAX/uSOP
מודלים EDA/CAD
MAX22501EAUA+ דגמים
קטגוריה
היסטרזיס מקלט
250 mV
קצב נתונים
100Mbps
אריזה
צינור
מתח - הספקה
3V ~ 5.5V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)