MAX22507EAUB+T
מק"ט מוצר של DigiKey
505-MAX22507EAUB+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX22507EAUB+T
תיאור
IC TRANSCEIVER FULL 1/1 10UMAX
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
1/1 מקמ"ש מלא RS422, RS485 10-uMAX/uSOP
מודלים EDA/CAD
MAX22507EAUB+T דגמים
קטגוריה
היסטרזיס מקלט
250 mV
קצב נתונים
50Mbps
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
מתח - הספקה
3V ~ 5.5V
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C