MAX4200EUK+T
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX4200EUK+TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MAX4200EUK+CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MAX4200EUK+DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX4200EUK+T
תיאור
IC BUFFER 1 CIRCUIT SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
חוצץ מכשור 1 מעגלים חשמליים ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
MAX4200EUK+T דגמים
קטגוריה
זרם - הספקה
2.2mA
יצרן
זרם - יציאה / ערוץ
90 mA
Digi-Reel®
מתח - תחום (מינימום)
8 V
סטטוס החלק
פעיל
מתח - תחום (מקסימום)
11 V
סוג מגבר
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מספר המעגלים
הרכבה משטחית
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
4200V/µs
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
רוחב פס ‎-3db‎‏
660 MHz
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
זרם - מקדם (Bias) כניסה
800 nA
מספר מוצר בסיס
מתח - היסט (Offset) כניסה
1 mV