MAX6018BEUR16+T
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX6018BEUR16+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MAX6018BEUR16+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MAX6018BEUR16+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX6018BEUR16+T
תיאור
IC VREF SERIES 0.4% SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סדרה ייחוס מתח IC ±0.4% SOT-23-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MAX6018BEUR16+T דגמים
קטגוריה
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
40µVp-p
יצרן
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
150µVrms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - כניסה
1.8V ~ 5.5V
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה
6µA
סוג ייחוס
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג היציאה
קבוע
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.6V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
זרם - יציאה
1 mA
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±0.4%
מספר מוצר בסיס
מקדם טמפרטורה
50ppm/°C