MAX6034BEXR25+T
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX6034BEXR25+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MAX6034BEXR25+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MAX6034BEXR25+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX6034BEXR25+T
תיאור
IC VREF SERIES 0.4% SC70-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סדרה ייחוס מתח IC ±0.4% ‎SC-70-3‎
מודלים EDA/CAD
MAX6034BEXR25+T דגמים
קטגוריה
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
55µVp-p
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
64µVrms
מתח - כניסה
2.7V ~ 5.5V
זרם - הספקה
115µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
מארז‏ / תיבה
SC-70, SOT-323
זרם - יציאה
1 mA
מארז ההתקן של הספק
‎SC-70-3‎
טולרנס
±0.4%
מספר מוצר בסיס
מקדם טמפרטורה
‎75ppm/°C‎