MAX6035BAUR25+T
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX6035BAUR25+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MAX6035BAUR25+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MAX6035BAUR25+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX6035BAUR25+T
תיאור
IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סדרה ייחוס מתח IC ±0.5% SOT-23-3
מודלים EDA/CAD
MAX6035BAUR25+T דגמים
קטגוריה
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
21µVp-p
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
20µVrms
מתח - כניסה
4.4V ~ 33V
זרם - הספקה
95µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
זרם - יציאה
10 mA
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-3
טולרנס
±0.5%
מספר מוצר בסיס
מקדם טמפרטורה
‎75ppm/°C‎