MAX6037AAUK33+T
מק"ט מוצר של DigiKey
175-MAX6037AAUK33+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
175-MAX6037AAUK33+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
175-MAX6037AAUK33+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX6037AAUK33+T
תיאור
IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סדרה ייחוס מתח IC ±0.2% ‎SOT-23-5‎
מודלים EDA/CAD
MAX6037AAUK33+T דגמים
קטגוריה
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
19µVp-p
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
45µVrms
מתח - כניסה
3.5V ~ 5.5V
זרם - הספקה
275µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V
מארז‏ / תיבה
SC-74A, SOT-753
זרם - יציאה
5 mA
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-5‎
טולרנס
±0.2%
מספר מוצר בסיס
מקדם טמפרטורה
‎25ppm/°C‎