MAX6037AAUK33+T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 13 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | סדרה ייחוס מתח IC ±0.2% SOT-23-5 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | MAX6037AAUK33+T דגמים |
קטגוריה | רעש - 0.1 Hz עד 10 Hz 19µVp-p |
יצרן Analog Devices Inc./Maxim Integrated | רעש - 10 Hz עד 10 kHz 45µVrms |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | מתח - כניסה 3.5V ~ 5.5V |
סטטוס החלק פעיל | זרם - הספקה 275µA |
סוג ייחוס סדרה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TA) |
סוג היציאה קבוע | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מארז / תיבה SC-74A, SOT-753 |
זרם - יציאה 5 mA | מארז ההתקן של הספק SOT-23-5 |
טולרנס ±0.2% | מספר מוצר בסיס |
מקדם טמפרטורה 25ppm/°C |