MAX6070AAUT25+T
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX6070AAUT25+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MAX6070AAUT25+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MAX6070AAUT25+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX6070AAUT25+T
תיאור
IC VREF SERIES 0.04% SOT23-6
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סדרה ייחוס מתח IC ±0.04% SOT-23-6
מודלים EDA/CAD
MAX6070AAUT25+T דגמים
קטגוריה
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
4.8µVp-p
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
3µVrms
מתח - כניסה
2.8V ~ 5.5V
זרם - הספקה
300µA
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
זרם - יציאה
10 mA
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-6
טולרנס
±0.04%
מספר מוצר בסיס
מקדם טמפרטורה
‎6ppm/°C‎