MAX8511EXK18+T
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX8511EXK18+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MAX8511EXK18+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MAX8511EXK18+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX8511EXK18+T
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 120MA SC-70-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 120mA SC-70-5
מודלים EDA/CAD
MAX8511EXK18+T דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
90 µA
יצרן
PSRR
72dB ~ 46dB (1kHz ~ 100kHz)
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
כיבוי
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
סוג היציאה
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז ההתקן של הספק
SC-70-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V