MAX8840ELT28+T
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX8840ELT28+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MAX8840ELT28+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MAX8840ELT28+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX8840ELT28+T
תיאור
IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6-DFN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA ‎6-µDFN (1.5×1)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MAX8840ELT28+T דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
90 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
6V
מארז‏ / תיבה
6-WFDFN
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.8V