MAX8860EUA33+
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX8860EUA33+-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX8860EUA33+
תיאור
IC REG LIN POS ADJ 8-UMAX/USOP
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי מתכוונן (קבוע) 1 יציאה 300mA 8-uMAX/uSOP
מודלים EDA/CAD
MAX8860EUA33+ דגמים
קטגוריה
מפל המתח (מקס')
V‏0.155‏ ב-mA‏300‏ (טיפוסי)
יצרן
זרם - יציאה
אריזה
צינור
זרם - רגיעה (Iq)
270 µA
פונקציות בקרה
אפשור, יציאת תקלה
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה, קצר חשמלי
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
מתח - כניסה (מקס')
6.5V
מארז‏ / תיבה
8‎-TSSOP‏,‏ ‎8-MSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ)
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.25V (3.3V)