MAX8869EUE18+
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX8869EUE18+-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX8869EUE18+
תיאור
IC REG LINEAR POS ADJ 1A 16TSSOP
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי מתכוונן (קבוע) 1 יציאה 1A ‎16-TSSOP-EP‎
מודלים EDA/CAD
MAX8869EUE18+ דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
2 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
2.5 mA
אריזה
צינור
PSRR
54dB (100kHz)
פונקציות בקרה
אפשור, איפוס, אתחול רך
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
‎16-TSSOP (רוחב "0.173‏, 4.40 מ"מ) פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
0.8V (1.8V)