MAX8881EUT18+T
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX8881EUT18+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MAX8881EUT18+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MAX8881EUT18+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX8881EUT18+T
תיאור
IC REG LINEAR 1.8V 200MA SOT-6
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA SOT-23-6
מודלים EDA/CAD
MAX8881EUT18+T דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
10 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good)
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה, קצר חשמלי
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מארז‏ / תיבה
SOT-23-6
מתח - כניסה (מקס')
12V
מארז ההתקן של הספק
SOT-23-6
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V