MAX8887EZK25+T
מק"ט מוצר של DigiKey
MAX8887EZK25+T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MAX8887EZK25+T
תיאור
IC REG LIN 2.5V 300MA TSOT-23-5
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA TSOT-23-5
מודלים EDA/CAD
MAX8887EZK25+T דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
100 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
65 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
PSRR
60dB (1kHz)
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קצר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V