QSH6018-65-28-210
מק"ט מוצר של DigiKey
175-QSH6018-65-28-210-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
QSH6018-65-28-210
תיאור
STEP MOTOR HYBRID BIPOLAR 3.36V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דו-קוטבי מנועי צעד היברידי גודל מסגרת 24 200.0 צעדים 2.8 A 3.36VDC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
QSH6018-65-28-210 דגמים
מאפייני המוצר
סינון מוצרים דומים
קטגוריה
גודל / מידה
מרובע - 2.362‏ אינץ' x‏ 2.362‏ אינץ' (60.00‏ מ"מ x‏ 60.00‏ מ"מ)
יצרן
גודל מסגרת NEMA
סדרה
קוטר - גל
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
אריזה
תיבה
אורך - גל ומסב
0.945‏ אינץ' (24.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
מרווח חור הרכבה
סוג
היברידי
תצורת הסיומת
חוטים מוליכים
סוג סליל
דו-קוטבי
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 50°C
מתח - נומינלי
3.36VDC
התנגדות סליל
1.2 Ohms
דירוג זרם (אמפר)
2.8 A
מאפיינים
מוט משוטח
צעדים לסיבוב
אינרציית רוטור
570gcm²
זווית צעד
1.8°
סוכנות הרשאות
CE
דיוק
±5%