AD5111BCPZ10-500R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-AD5111BCPZ10-500R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-AD5111BCPZ10-500R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-AD5111BCPZ10-500R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AD5111BCPZ10-500R7
תיאור
IC DIG POT 10K 8-LFCSP-UD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 10k Ohm 1 מעגלים חשמליים 128 יחידות השהיה מעלה/מטה (U/D, CS) ממשק ‎8-LFCSP-UD (2×2)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AD5111BCPZ10-500R7 דגמים
קטגוריה
סוג זיכרון
בלתי נדיף
יצרן
Analog Devices Inc.
מתח - הספקה
2.3V ~ 5.5V
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טולרנס
±8%
סטטוס החלק
פעיל
מקדם טמפרטורה (אופייני)
35ppm/°C
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
הולך וצר (Taper)
לינארי
מארז ההתקן של הספק
‎8-LFCSP-UD (2×2)‎
תצורה
פוטנציומטר
מארז‏ / תיבה
‎8-UFDFN‏, פדים חשופים, CSP
מספר המעגלים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C