AD5220BRZ10
מק"ט מוצר של DigiKey
AD5220BRZ10-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AD5220BRZ10
תיאור
IC DIG POT 10K 8-SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 10k Ohm 1 מעגלים חשמליים 128 יחידות השהיה מעלה/מטה (U/D, CS) ממשק 8-SOIC
מודלים EDA/CAD
AD5220BRZ10 דגמים
קטגוריה
סוג זיכרון
נדיף
מתח - הספקה
2.7V ~ 5.5V
אריזה
צינור
טולרנס
±30%
מקדם טמפרטורה (אופייני)
800ppm/°C
מארז ההתקן של הספק
8-SOIC
תצורה
פוטנציומטר
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
מספר המעגלים
1
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C