AD5263BRUZ200
מק"ט מוצר של DigiKey
AD5263BRUZ200-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AD5263BRUZ200
תיאור
IC DIG POT 200K 24-TSSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 200K Ohm 4 מעגלים חשמליים 256 יחידות השהיה I2C, SPI ממשק 24-TSSOP
מודלים EDA/CAD
AD5263BRUZ200 דגמים
קטגוריה
סוג זיכרון
נדיף
מתח - הספקה
4.5V ~ 16.5V, ±4.5V ~ 7.5V
אריזה
צינור
מאפיינים
פין קסקדה, כתובת ניתנת לבחירה
טולרנס
±30%
מקדם טמפרטורה (אופייני)
‎30ppm/°C‎
תצורה
פוטנציומטר
מארז ההתקן של הספק
24-TSSOP
מספר המעגלים
4
מארז‏ / תיבה
‎24-TSSOP (רוחב "0.173‏, 4.40 מ"מ)
מספר מסעפים
256
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C