AD5270BRMZ-20
מק"ט מוצר של DigiKey
505-AD5270BRMZ-20-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AD5270BRMZ-20
תיאור
IC DIG POT 20K 10-MSOP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
פוטנציומטרים דיגיטליים 20k Ohm 1 מעגלים חשמליים 1024 יחידות השהיה SPI ממשק 10-MSOP
מודלים EDA/CAD
AD5270BRMZ-20 דגמים
קטגוריה
סוג זיכרון
בלתי נדיף
מתח - הספקה
2.7V ~ 5.5V, ±2.5V ~ 2.75V
אריזה
צינור
מאפיינים
פין קסקדה
טולרנס
±1%
מקדם טמפרטורה (אופייני)
5ppm/°C
תצורה
ראוסטט
מארז ההתקן של הספק
10-MSOP
מספר המעגלים
1
מארז‏ / תיבה
‎10-TFSOP, 10-MSOP‏, (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ)
מספר מסעפים
1024
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C