AD8004ARZ-14
מק"ט מוצר של DigiKey
505-AD8004ARZ-14-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AD8004ARZ-14
תיאור
IC OPAMP CFA 4 CIRCUIT 14SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
משוב זרם מכשור 4 מעגלים חשמליים 14-SOIC
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AD8004ARZ-14 דגמים
קטגוריה
מתח - היסט (Offset) כניסה
1 mV
יצרן
זרם - הספקה
14mA
אריזה
צינור
זרם - יציאה / ערוץ
50 mA
סטטוס החלק
פעיל
מתח - תחום (מינימום)
4 V
סוג מגבר
מתח - תחום (מקסימום)
12 V
מספר המעגלים
4
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
קצב שינוי (‏‎(Slew Rate
3000V/µs
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מכפלת רוחב פס בהגבר
30 MHz
מארז‏ / תיבה
‎14-SOIC‏ ("0.154‏, 3.90 מ"מ)
רוחב פס ‎-3db‎‏
250 MHz