ADF4002BCPZ
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADF4002BCPZ-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADF4002BCPZ
תיאור
IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
Clock/Frequency Synthesizer (RF), Phase Detector IC 400MHz 1 20-WFQFN Exposed Pad, CSP
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ADF4002BCPZ דגמים
קטגוריה
יחס - כניסה:יציאה
2:1
יצרן
Analog Devices Inc.
דיפרנציאל - כניסה:יציאה
כן/לא
אריזה
מגש
תדר - מקס'
400MHz
סטטוס החלק
פעיל
מחלק/מכפל
כן/לא
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
מתח - הספקה
2.7V ~ 3.3V
סוג
סינתיסיזר שעון/תדר (RF), גלאי פאזה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C