ADM7150ACPZ-3.3-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADM7150ACPZ-3.3-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADM7150ACPZ-3.3-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADM7150ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADM7150ACPZ-3.3-R7
תיאור
IC REG LIN 3.3V 800MA 8-LFCSP-WD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA ‎8-LFCSP-WD (3×3)‎
מודלים EDA/CAD
ADM7150ACPZ-3.3-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
7 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
12 mA
Digi-Reel®
PSRR
94dB ~ 62dB (1kHz ~ 1MHz)
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
16V
מארז‏ / תיבה
‎8-WFDFN‏, פדים חשופים, CSP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V