ADM7154ARDZ-1.8-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
ADM7154ARDZ-1.8-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ADM7154ARDZ-1.8-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ADM7154ARDZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADM7154ARDZ-1.8-R7
תיאור
IC REG LIN 1.8V 600MA 8-SOIC-EP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 600mA ‎8-SOIC-EP‎
מודלים EDA/CAD
ADM7154ARDZ-1.8-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
7 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
10 mA
Digi-Reel®
PSRR
63dB (1MHz)
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ) פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V