ADM7160ACPZN2.5-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADM7160ACPZN2.5-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADM7160ACPZN2.5-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADM7160ACPZN2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADM7160ACPZN2.5-R7
תיאור
IC REG LIN 2.5V 200MA 6-LFCSP-UD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎6-LFCSP-UD (2×2)‎
מודלים EDA/CAD
ADM7160ACPZN2.5-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
20 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
350 µA
Digi-Reel®
PSRR
54dB ~ 43dB (100kHz ~ 1MHz)
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
‎6-UDFN‏, פדים חשופים, CSP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V