ADM7160ACPZN2.5-R7 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LIN 2.5V 200MA 6-LFCSP-UD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA 6-LFCSP-UD (2×2) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ADM7160ACPZN2.5-R7 דגמים |
קטגוריה | זרם - רגיעה (Iq) 20 µA |
יצרן | זרם - הספקה (מקס') 350 µA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | PSRR 54dB ~ 43dB (100kHz ~ 1MHz) |
סטטוס החלק פעיל | פונקציות בקרה אפשור |
תצורת יציאה | מאפייני הגנה טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי, נעילת תת-מתח (UVLO) |
סוג היציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C (TA) |
מספר המייצבים 1 | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - כניסה (מקס') 5.5V | מארז / תיבה 6-UDFN, פדים חשופים, CSP |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 2.5V | מארז ההתקן של הספק 6-LFCSP-UD (2×2) |