ADM7171ACPZ-3.3-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADM7171ACPZ-3.3-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADM7171ACPZ-3.3-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADM7171ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADM7171ACPZ-3.3-R7
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-LFCSP-WD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A ‎8-LFCSP-WD (3×3)‎
מודלים EDA/CAD
ADM7171ACPZ-3.3-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
2 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
6.3 mA
פונקציות בקרה
אפשור, אתחול רך
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
‎8-WFDFN‏, פדים חשופים, CSP
מתח - כניסה (מקס')
6.5V
מארז ההתקן של הספק
‎8-LFCSP-WD (3×3)‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V