ADM7171ACPZ-3.3-R7 | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | IC REG LINEAR 3.3V 1A 8-LFCSP-WD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 22 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 1A 8-LFCSP-WD (3×3) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ADM7171ACPZ-3.3-R7 דגמים |
קטגוריה | זרם - רגיעה (Iq) 2 mA |
יצרן | זרם - הספקה (מקס') 6.3 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | פונקציות בקרה אפשור, אתחול רך |
סטטוס החלק פעיל | מאפייני הגנה זרם-יתר, טמפרטורת-יתר |
תצורת יציאה | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 125°C |
סוג היציאה | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מספר המייצבים 1 | מארז / תיבה 8-WFDFN, פדים חשופים, CSP |
מתח - כניסה (מקס') 6.5V | מארז ההתקן של הספק 8-LFCSP-WD (3×3) |
מתח - יציאה (מינ'/קבוע) 3.3V | מספר מוצר בסיס |