ADP151ACBZ-3.3-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
ADP151ACBZ-3.3-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ADP151ACBZ-3.3-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ADP151ACBZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP151ACBZ-3.3-R7
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-WLCSP
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎4-WLCSP (0.76×0.76)‎
מודלים EDA/CAD
ADP151ACBZ-3.3-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
20 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
350 µA
Digi-Reel®
PSRR
70dB ~ 55dB (10kHz ~ 100kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
4-WFBGA, WLCSP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V