ADP160AUJZ-2.5-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
ADP160AUJZ-2.5-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ADP160AUJZ-2.5-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ADP160AUJZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP160AUJZ-2.5-R7
תיאור
IC REG LIN 2.5V 150MA TSOT-23-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA TSOT-23-5
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ADP160AUJZ-2.5-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
1.25 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
65 µA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
PSRR
65dB ~ 50dB (100Hz ~ 1kHz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, נעילת תת-מתח (UVLO)
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מארז‏ / תיבה
SOT-23-5 דק‏, TSOT-23-5
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
2.5V