ADP166AUJZ-3.3-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADP166AUJZ-3.3-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADP166AUJZ-3.3-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADP166AUJZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP166AUJZ-3.3-R7
תיאור
IC REG LIN 3.3V 150MA TSOT-23-5
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 150mA TSOT-23-5
מודלים EDA/CAD
ADP166AUJZ-3.3-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
2.4 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
6.2 µA
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 50dB (100Hz ~ 1kHz)
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V