ADP1752ACPZ-1.8-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
ADP1752ACPZ-1.8-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ADP1752ACPZ-1.8-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ADP1752ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP1752ACPZ-1.8-R7
תיאור
IC REG LIN 1.8V 800MA 16-LFCSP
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 800mA ‎16-LFCSP (4×4)‎
מודלים EDA/CAD
ADP1752ACPZ-1.8-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - יציאה
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
800 µA
זרם - הספקה (מקס')
1.2 mA
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good), אתחול רך
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
3.6V
מארז‏ / תיבה
‎,16-WQFN פדים חשופים, CSP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V