ADP1763ACPZ1.25-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADP1763ACPZ1.25-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADP1763ACPZ1.25-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADP1763ACPZ1.25-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP1763ACPZ1.25-R7
תיאור
IC REG LINEAR 1.25V 3A 16-LFCSP
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 3A ‎16-LFCSP (3×3)‎
מודלים EDA/CAD
ADP1763ACPZ1.25-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
8 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
16 mA
PSRR
62dB ~ 33dB (10kHz ~ 1MHz)
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good), אתחול רך
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
מגביל זרם, עומס-יתר תרמי
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - כניסה (מקס')
1.98V
מארז‏ / תיבה
‎,16-WFQFN פדים חשופים, CSP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.25V