ADP2165ACPZ-1.5-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADP2165ACPZ-1.5-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP2165ACPZ-1.5-R7
תיאור
IC REG BUCK 1.5V 5A 24LFCSP
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי קבוע 1.5V 1 יציאה 5A ‎24-WFQFN‏, פדים חשופים, CSP
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
תדר - מיתוג
250kHz ~ 1.4MHz
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מארז ההתקן של הספק
‎24-LFCSP (4×4)‎
מתח - כניסה (מינ')
2.7V