ADP2360ACPZ-3.3-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADP2360ACPZ-3.3-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADP2360ACPZ-3.3-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADP2360ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP2360ACPZ-3.3-R7
תיאור
IC REG BUCK 3.3V 50MA 8LFCSP
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי קבוע 3.3V 1 יציאה 50mA ‎8-WDFN‏, פדים חשופים, CSP
מודלים EDA/CAD
ADP2360ACPZ-3.3-R7 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
60V
Digi-Reel®
זרם - יציאה
סטטוס החלק
פעיל
מיישר סינכרוני
כן
פונקציה
מוריד-מתח
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
תצורת יציאה
חיובי
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
טופולוגיה
מארז‏ / תיבה
סוג היציאה
מארז ההתקן של הספק
‎8-LFCSP (3×3)‎
מספר היציאות
1
מספר מוצר בסיס
מתח - כניסה (מינ')
4.5V