ADP2503ACPZ-3.3-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADP2503ACPZ-3.3-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADP2503ACPZ-3.3-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADP2503ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP2503ACPZ-3.3-R7
תיאור
IC REG BUCK BOOST 3.3V 10LFCSP
תיאור מפורט
ממיר Buck-Boost מייצבים ממותגים IC חיובי קבוע 3.3V 1 יציאה 600mA ‎10-VFDFN‏, פדים חשופים, CSP
מודלים EDA/CAD
ADP2503ACPZ-3.3-R7 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
5.5V
פעיל
תדר - מיתוג
2.5MHz
פונקציה
מעלה-מתח/מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
טופולוגיה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
‎10-LFCSP-WD (3×3)‎
מתח - כניסה (מינ')
2.3V