ADP3335ARMZ-3.3-RL
מק"ט מוצר של DigiKey
ADP3335ARMZ-3.3-RLTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ADP3335ARMZ-3.3-RLCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ADP3335ARMZ-3.3-RLDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP3335ARMZ-3.3-RL
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8-MSOP
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA 8-MSOP
מודלים EDA/CAD
ADP3335ARMZ-3.3-RL דגמים
יצרן
זרם - רגיעה (Iq)
110 µA
סדרה
זרם - הספקה (מקס')
10 mA
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
כיבוי
סטטוס החלק
פעיל
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)
הרכבה משטחית
מספר המייצבים
1
מארז‏ / תיבה
8‎-TSSOP‏,‏ ‎8-MSOP (רוחב "0.118‏, 3.00 מ"מ)
מתח - כניסה (מקס')
12V
מארז ההתקן של הספק
8-MSOP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V