ADP7102ACPZ-3.3-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
ADP7102ACPZ-3.3-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ADP7102ACPZ-3.3-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ADP7102ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP7102ACPZ-3.3-R7
תיאור
IC REG LIN 3.3V 300MA 8-LFCSP-WD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎8-LFCSP-WD (3×3)‎
מודלים EDA/CAD
ADP7102ACPZ-3.3-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
900 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
1.4 mA
Digi-Reel®
PSRR
60dB ~ 50dB (10kHz ~ 100kHz)
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good), נעילת תת-מתח
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז‏ / תיבה
‎8-WFDFN‏, פדים חשופים, CSP
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V