ADP7104ACPZ-1.8-R7
מק"ט מוצר של DigiKey
ADP7104ACPZ-1.8-R7TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
ADP7104ACPZ-1.8-R7CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
ADP7104ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP7104ACPZ-1.8-R7
תיאור
IC REG LIN 1.8V 500MA 8-LFCSP-WD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA ‎8-LFCSP-WD (3×3)‎
מודלים EDA/CAD
ADP7104ACPZ-1.8-R7 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
900 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
1.6 mA
פונקציות בקרה
אפשור, כוח תקין (Power Good), נעילת תת-מתח
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מארז‏ / תיבה
‎8-WFDFN‏, פדים חשופים, CSP
מתח - כניסה (מקס')
20V
מארז ההתקן של הספק
‎8-LFCSP-WD (3×3)‎
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
1.8V