ADP7142ARDZ-3.3
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADP7142ARDZ-3.3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADP7142ARDZ-3.3
תיאור
IC REG LIN 3.3V 200MA 8-SOIC-EP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 200mA ‎8-SOIC-EP‎
מודלים EDA/CAD
ADP7142ARDZ-3.3 דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
140 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
320 µA
אריזה
צינור
PSRR
88dB ~ 50dB (10kHz ~ 1MHz)
פונקציות בקרה
אפשור, אתחול רך
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קצר חשמלי
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - כניסה (מקס')
40V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154‏, 3.90 מ"מ) פדים חשופים
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V