ADPL16000AATA+T
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADPL16000AATA+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADPL16000AATA+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADPL16000AATA+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADPL16000AATA+T
תיאור
IC REG BUCK 3.3V 0.4V 8TDFN
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי קבוע 3.3V 1 יציאה 0.4mA 8-WFDFN
מודלים EDA/CAD
ADPL16000AATA+T דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
60V
פעיל
תדר - מיתוג
500kHz
פונקציה
מוריד-מתח
מיישר סינכרוני
כן
תצורת יציאה
חיובי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
טופולוגיה
מארז‏ / תיבה
מספר היציאות
1
מארז ההתקן של הספק
‎8-TDFN (2×2)‎
מתח - כניסה (מינ')
4.5V