ADPL16000CATA+T
מק"ט מוצר של DigiKey
505-ADPL16000CATA+TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
505-ADPL16000CATA+TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
505-ADPL16000CATA+TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ADPL16000CATA+T
תיאור
IC REG BUCK ADJ 0.4V 8TDFN
תיאור מפורט
ממיר Buck מייצבים ממותגים IC חיובי מתכוונן 0.9V 1 יציאה 0.4mA 8-WFDFN
מודלים EDA/CAD
ADPL16000CATA+T דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה (מקס')
60V
Digi-Reel®
מתח - יציאה (מקס')
53.4V
זרם - יציאה
פונקציה
מוריד-מתח
תדר - מיתוג
500kHz
תצורת יציאה
חיובי
מיישר סינכרוני
כן
טופולוגיה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
הרכבה משטחית
מספר היציאות
1
מארז‏ / תיבה
מתח - כניסה (מינ')
4.5V