ADSP-BF561SBBZ600 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | ADSP-BF561SBBZ600-ND |
יצרן | |
תיאור | IC DSP 32BIT 600MHZ 297-BGA |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | נקודה קבועה מעבד אותות דיגיטליים (DSP) 600MHz 297-PBGA (27×27) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | ADSP-BF561SBBZ600 דגמים |
קטגוריה | RAM על-השבב 328kB |
יצרן Analog Devices Inc. | מתח - כניסה/יציאה 2.50V, 3.30V |
סדרה | מתח - ליבה 1.35V |
אריזה מגש | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 85°C (TA) |
סטטוס החלק מוצר שהתיישן | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג נקודה קבועה | מארז / תיבה 297-BGA |
ממשק SPI, SSP, UART | מארז ההתקן של הספק 297-PBGA (27×27) |
קצב שעון 600MHz | מספר מוצר בסיס |