LT1129CST-3.3#PBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT1129CST-3.3#PBF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1129CST-3.3#PBF
תיאור
IC REG LIN 3.3V 700MA SOT-223-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 700mA SOT-223-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
LT1129CST-3.3#PBF דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
70 µA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
90 mA
אריזה
צינור
PSRR
64dB (120Hz)
סטטוס החלק
פעיל
פונקציות בקרה
אפשור
תצורת יציאה
מאפייני הגנה
טמפרטורת-יתר, קוטביות הפוכה
סוג היציאה
טמפרטורת פעולה
0°C ~ 125°C
מספר המייצבים
1
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - כניסה (מקס')
30V
מארז‏ / תיבה
TO-261-4, TO-261AA
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V