LT1461DHS8-3.3#TRPBF
מק"ט מוצר של DigiKey
LT1461DHS8-3.3#TRPBFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
LT1461DHS8-3.3#TRPBFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
LT1461DHS8-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LT1461DHS8-3.3#TRPBF
תיאור
IC VREF SERIES 0.15% 8SOIC
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
סדרה ייחוס מתח IC ±0.15% ‎8-SO‎
מודלים EDA/CAD
LT1461DHS8-3.3#TRPBF דגמים
קטגוריה
רעש - 0.1‎ Hz עד 10‎ Hz
8ppmp-p
יצרן
Analog Devices Inc.
רעש - 10‎ Hz עד 10‎ kHz
9.6ppmrms
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח - כניסה
3.8V ~ 20V
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה
70µA
סוג ייחוס
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TA)
סוג היציאה
קבוע
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V
מארז‏ / תיבה
‎8-SOIC (רוחב "0.154, 3.90 מ"מ)
זרם - יציאה
100 mA
מארז ההתקן של הספק
‎8-SO‎
טולרנס
±0.15%
מספר מוצר בסיס
מקדם טמפרטורה
‎20ppm/°C‎